Copyright © 2013 zbiornikitempo.pl
Zdjęcia Tempo Zbiorniki betonowe

Zbiorniki betonowe na szambo

Charakterystyka produktu

Przedsiębiorstwo P.P.H.U. TEMPO zajmuje się produkcją i kompleksową dystrybucją solidnych zbiorników betonowych:

  • Na gnojowicę,
  • Na deszczówkę,
  • Na szambo,
  • Na studnie wodomierzowe.

Wykonujemy projekty mających powstać instalacji sanitarno-technicznych i zajmujemy się ich montażem. Zatrudniamy doświadczonych fachowców, który sprawnie zrealizują wszelkie zlecenia. Dodatkowo można nas wynająć w bardzo atrakcyjnych cenach.

Oferowane przez naszą firmę wyroby produkowane są z wysokiej jakości spoiwa o klasie wytrzymałości od B-28 do B-36, ze środkiem uszczelniającym W-8. Jest ono wytwarzane w skomputeryzowanym węźle technologicznym. Nasze konstrukcje wzmacniamy prętami ze stali zbrojeniowej, łączonymi ze sobą za pomocą spawu. Tak przygotowany kosz jest zalewany spoiwem w formie. Następnie całość jest wibrowana, co sprawia że nasze produkty charakteryzują się ogromną wytrzymałością oraz szczelnością.

Nasze zbiorniki na szamba betonowe i gnojowicę oraz na deszczówkę, zabezpieczone są z zewnątrz izolacją IZOLBET K. Na życzenie klienta konstrukcję zabezpieczamy również od wewnątrz, specjalistyczną hydroizolacją penetrującą marki HYDROSTOP. Ściany posiadają przeznaczone do napełniania otwory o różnorodnych rozmiarach, usytuowane w dowolnie wybranym miejscu.

Można u nas zamówić także różnorodne akcesoria dodatkowe, takie jak solidne pokrywy, które są produkowane w trzech klasach wytrzymałości:

  • 3 ton/m2
  • 5 ton/m2
  • 7 ton/m2

Polecamy również włazy żeliwne, czujniki poziomu napełniania, rury oraz tzw. kominki, czyli przedłużenia włazów do powierzchni ziemi.

Zalety naszych zbiorników Akcesoria do zbiorników
1) niski koszt 1) kominki (przedłużenie włazu do powierzchni ziemi)
2) duża odporność na uszkodzenia 2) rury do opróżniania zbiornika montowane w płocie (aby wóz asenizacyjny nie wjeżdżał na posesję klienta)
3) szczelność 3) czujniki poziomu napełnienia szamba
4) możliwość montażu zbiornika na przejeździe, podjeździe 4) bakterie do szamb
5) możliwość posadzenia w wodzie gruntowej 5) włazy żeliwne
5) prosty montaż
6) praca bez zakłóceń

Projekt i realizacja: ArtWebsite.pl